AQUACEL®Ag SURGICAL – pomoc na hojení operačních ran obohacený o stříbro – snadná aplikace

AQUACEL® Ag SURGICAL

Pooperační krytí se stříbrem na chirurgické rány, které maximálně snižuje míru infekce v operační ráně a snižuje výskyt puchýřů. O použití speciální náplasti se poraďte se svým operatérem před operací.

Zobrazit podrobnosti

Aquacel®Ag Surgical se stříbrem je vhodný ke krytí chirurgických pooperačních ran. Rozměry náplastí jsou přizpůsobeny především na operační rány po výměnách kloubů – kyčelního, ramenního, kolena.

Výhody

  • Vrchní ochranná krycí vrstva zabraňuje pronikání virů a bakterií z vnějšího prostředí a zároveň umožňuje odpařování nadbytečné vlhkosti z hojící se rány.
  • Díky stříbru ještě více snižuje míru infekce v místě operační rány a eliminuje výskyt puchýřů.
  • Je voděodolná, už druhý den po operaci se můžete sprchovat.
  • Díky méně častým převazům a rychlejší době hojení se snižují náklady na léčbu a zkracuje se doba hospitalizace.

Aplikace

Krytí Aquacel®Ag Surgical aplikujte na osušenou ránu. Zvolte vhodnou délku krytí podle délky rány. Z krytí sejměte 3/4 ochranné fólie a přiložte na ránu tak, aby vláknem Hydrofiber® byla pokryta celá délka rány, pak odstraňte zbytek fólie. Krytí nenatahujte. Krytí uhlaďte, abyste docílili dokonalého přilnutí hydrokoloidní části. Krytí Aquacel®Ag Surgical je flexibilní, můžete ho aplikovat i v místech ohybů. Frekvence výměn je závislá na množství výpotku, krytí vyměňte při vyčerpání absorpční kapacity. Aquacel®Ag Surgical může zůstat na ráně až 7 dnů. Krytí je poloprůhledné, lze vizuálně kontrolovat stav rány. Při odstraňování krytí Aquacel®Ag Surgical jednou rukou mírně přichyťte kůži v okolí rány a druhou opatrně zvedejte okraje krytí. Ránu vždy hodnoťte až po opláchnutí. Před použitím si prostudujte příbalový leták.

Typy

Aquacel®Ag Surgical vyrábíme pouze ve verzi s přilnavým okrajem (adhezivní) – náplasti jsou k dispozici v několika základních velikostech.

K dostání ve vaší lékárně

Rozměr Kusů v balení Cena/1kus
9 x 25 10 488 Kč
9 x 15 10 349 Kč
9 x 10 10 266 Kč

Poznámka – k dostatečnému zhojení pooperační rány stačí 2 – 3 kusy Aquacel®Ag Surgical